Sun. Feb 23rd, 2020

Vidám Versek Versmondó Versenye

,,2020. február 7-én Szilágyballán ke­rült megrendezésre a Vidám Versek Versmondó Versenyének megyei szakasza.
Zsúfolásig megtelt iskolánk vidám diákokkal, pedagógusokkal és szülőkkel. Az egybegyűlteket Máté Levente, is­­kolánk igazgatója, valamint Demyen István, községünk polgármestere kö­­szöntötték….

 

Díjazottak
Előkészítő – I. osztály
I. díj – Szabó Márton, Simion Bărnuţiu Általános Iskola, Zilah – felkészítő pedagógus Tóth Enikő
II. díj – Szikszai Alex, Mihai Eminescu Általános Iskola, Zilah – felkészítő pedagógus Csepei Ibolya
III. díj – Keresztes Andrei Zsófia, Sarmasági 1-es Számú Szakképző Líceum – felkészítő pedagógus Varga Erzsébet
Dicséret – Székely Jázmin, Sarmasági 1-es Számú Szakképző Líceum – felkészítő pedagógus Kiss Melinda
Kocsis Hanna, Sarmasági 1-es Számú Szakképző Líceum – felkészítő pedagógus Szász Mónika
Szabó Szabolcs, Szilágybagosi 1-es Számú Általános Iskola – felkészítő peda­gógus Székely Géza
Különdíjak: Barti Ábel, Zilahi Református Wesselényi Kollégium- felkészítő pedagógus Godza Judit
Seres Nándor, Zilahi Református Wesselényi Kollégium – felkészítő peda­gógus Godza Judit
Bántó Hanna Petra, Zilah- felkészítő pedagógus Tyukodi Jolán
Mészáros Opál Eszter, Cserey- Goga Technológiai Líceum, Kraszna – felkészítő pedagógus Vincze Lenke

 

II. osztály
I. díj – Molnár Olivia-Patricia, Szilágybagosi 1-es Számú Általános Iskola – felkészítő pedagógus Márkus Lívia
II. díj – Szabó Csongor, Simion Bărnuţiu Általános Iskola, Zilah – felkészítő pedagógus Szalai Erzsébet-Ildikó
III. díj – Dani Teréz, Cserey-Goga Technológiai Líceum, Kraszna – felkészítő pedagógus Egri Edit
Dicséret – Ballai Kriszta, Szilágyballai 1-es Számú Általános Iskola – felkészítő pedagógus Mátis Ella
Különdíj – Berek Dávid-Szilárd, Báthory István Általános Iskola, Szilágysomlyó – felkészítő pedagógus Szodorai Melinda

 

III-IV. osztály
I. díj – Pap-Vider Dóra, Cserey- Goga Technológiai Líceum, Kraszna – felkészítő pedagógus Bogya Tímea- Zsuzsanna
II. díj – Kocsis-Feri Benjámin Sarmasági 1-es Számú Szakképző Líceum, – felkészítő pedagógus Dari Erika
III. díj – Máté Botond, Szilágyballai 1-es Számú Általános Iskola – felkészítő pedagógus Ballai Tünde Melinda
Dicséret: Székely Bianka, Szilágybagosi 1-es Számú Általános Iskola – felkészítő pedagógus Sebestyén Beáta- Éva
Sáska Barbara-Kitty, Szilágybagosi 1-es Számú Általános Iskola – felkészítő pedagógus Nagy Ágnes Magdolna
Dull Anna, Vasile Breban Ált. Iskola, Szilágyfőkeresztúr – felkészítő pedagógus Tolnai Rozália
Különdíj – Debre Sára, Szilágypere­cseni 1-es Sz. Ált. Iskola – felkészítő peda­gógus Víg- Szabó Andrea Erzsébet

 

V-VI. osztály
I. díj – Domokos Anita-Noémi, Simion Bărnuţiu Általános Iskola, Zilah – felkészítő pedagógus Pataki Ida
II. díj – Forró Artúr Zoltán, Zilahi Református Wesselényi Kollégium – felkészítő pedagógus Dr. Bóné Éva
III. díj – Fazakas Irisz-Barbara, Simion Bărnuţiu Általános Iskola, Zilah – felkészítő pedagógus Pataki Ida

 

VII-VIII. osztály
I. díj – Debreceni Máté, Simion Bărnuţiu Általános Iskola, Zilah – felkészítő pedagógus Pataki Ida
I. díj – Szilágyi Regina, Szilágysámsoni Szikszai Lajos Ált. Iskola – felkészítő pedagógus Almási István – Ozsváth Edina Krisztina
Különdíj – Nagy Boglárka Sára, Mihai Eminescu Általános Iskola, Zilah – felkészítő pedagógus Béczi Csilla …”

A versenyről az e heti Szilágyságban olvashatnak.