Wed. Dec 11th, 2019

Ott voltam a mesevilágban

,,…Díjazottak lettek a következő diákok:
EKO-II. osztály kategóriában:
I. díj – Szabó Csongor (Zilah, Simion Bărnuțiu Általános Iskola, Szalai Erzsébet-Ildikó tanítónő);
II. díj – Péli Lilla (Szilágysámson, Szikszai Lajos Általános Iskola, Boda Emőke tanítónő);
III. díj – Molnár Olívia-Patrícia (Szilágybagos, 1-es számú Általános Iskola, Márkus Lívia tanítónő);
Dicséret – Ballai Kriszta (Szilágyballa, 1-es számú Általános Iskola, Mátis Ella tanítónő);
Berek Dávid-Szilárd (Szilágysomlyó, Báthory István Általános Iskola, Szodorai Melinda tanítónő);
RMPSz különdíj – Dani Teréz (Kraszna, Cserey-Goga Tehnológiai Líceum, Egri Edit tanítónő);
– Imre Petra (Szilágycseh, Gyulaffy László Általános Iskola, Vitek-Daróczi Márta tanítónő);
Tanfelügyelői különdíj – Kádár Eszter (Zilah, Refomátus Wesselényi Kollégium, Poenar – Nagy Csilla-Zsuzsánna tanítónő);

III-IV. osztály kategóriában:
I. díj – Kocsis Feri-Benjámin (Sarmaság, 1-es számú Tehnológiai Líceum, Dari Erika tanítónő);
II. díj – Boros Antónia (Zilah, Simion Bărnuțiu Általános Iskola, Abrudan Tünde tanítónő);
III. díj – Bacsó Anna (Szilágyfőkeresztúr, Elemi Iskola, Tolnai Rozália tanítónő);
Dicséret – Máté Botond (Szilágyballa, 1-es számú Általános Iskola, Ballai Tünde-Melinda tanítónő);
Gáspár Ádám (Zilah, Mihai Eminescu Általános Iskola, Sólyom Andrea tanítónő);
Sáska Barbara Kitti (Bagos, 1-es számú Általános Iskola, Nagy Ágnes Magdolna tanítónő);
RMPSz Különdíj – Dull Anna (Szilágyballa, szilágyballai 1-es számú Általános Iskola, Király Ana tanítónő);
– Sáska Barbara Kitti (Bagos, 1-es számú Általános Iskola, Nagy Ágnes Magdolna tanítónő);
Tanfelügyelői különdíj – Pap-Vider Dóra (Kraszna, Cserey-Goga Tehnológiai Líceum, Bogya Timea-Zsuzsanna tanítónő);

V-VIII. osztályosok:
Mesemondók V-VI. osztály
I. díj – Domokos Anita-Noémi VI. (Simion Bărnuțiu Általános Iskola, Pataki Ida tanárnő)
II. díj – Tóth Máté VI. (Sarmasági 1-es Számú Szakképző Líceum, Veres Erzsébet tanárnő)
III. díj – Fazakas Abigél VI. (Református Wesselényi Kollégium, Zilah, Dr. Bóné Éva tanárnő)
Dicséret: Fekete Fanni V. (Szilágybagosi 1. Sz. Általános Iskola, Bogdán Ilona tanárnő)
Különdíj: Takács Benjámin VI. (Zsoboki 1-es Számú Általános Iskola, Gál-Iankó Katalin tanárnő)

Mesemondók VII-VIII. osztály
I. díj – Debreceni Máté VIII. (Simion Bărnuțiu Általános Iskola, Pataki Ida tanárnő)
II. díj – Szilágyi Regina VII. (Szilágysámsoni Szikszai Lajos Általános Iskola, Almási István tanár úr)
III. díj – Szalai Katalin-Dóra VIII. (Simion Bărnuțiu Általános Iskola, Pataki Ida tanárnő)
III. díj – Misinszki Dávid IX. (Gheorghe Sincai Pedagógiai Líceum, Kovács Tünde tanárnő)
Dicséret: Szabó Bernadett Lídia VII. (Szilágybagosi 1. Sz. Általános Iskola, Bogdán Ilona tanárnő)
Különdíj: Egri Kriszta VII. (Báthory István Általános Iskola, Szilágysomlyó, Veres Tünde tanárnő)

Balladaéneklők V-VIII. osztály
I. díj – Erdei István VIII. (Gyulaffy László Általános Iskola Szilágycseh, Vicsi Edina tanárnő)
II. díj – Szabó Viola VI. (Simion Bărnuțiu Általános Iskola, Gáspár Enikő tanárnő)
III. díj – Domokos Anita-Noémi VI. (Simion Bărnuțiu Általános Gáspár Enikő tanárnő)

Balladaéneklők IX–XII. osztály.
I. díj Luputu Gabriella-Izabella X. (Zilahi Silvania Főgimnázium, Gáspár Enikő tanárnő)

Balladamondók: IX-XII. osztály
I. díj – Nagy Csenge Elíz XII. (Református Wesselényi Kollégium, Zilah, Dr.Bóné Éva tanárnő)
Köszönjük a támogatást a magánszemélyeknek.
Az országos megmérettetésen a következő tanulók fogják képviselni megyénket: Szabó Csongor (II. o), Péli Lilla (II. o), Kocsis Feri-Benjámin (IV. o), Boros Antónia (III.o), Bacsó Anna (IV.o)Domokos Anita, Tóth Máté, Fazakas Abigél, Debreceni Máté, Szilágyi Regina, Szalai Katalin-Dóra, Erdei István Szabó Viola, Misinszki Dávid. Sok sikert kívánunk nekik!”